Moderation state columns (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: States
ca: Estats

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Content moderation
ca: Moderació del contingut
