Moderation state columns (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: States
es: Estados

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Content moderation
es: Moderación de contenido
