Moderation state columns (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: States
fr: États

en: Workflow
fr: Processus

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Content moderation
fr: Modération du contenu
