Moderation state columns (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: States
az: Dövlətlər

en: Workflow
az: İş axını

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Content moderation
az: Məzmun moderasiyası
