Moderation state columns (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: States
fi: Tilat

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Content moderation
fi: Sisällön moderointi
