Moderation state columns (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: States
uk: Стани

en: Workflow
uk: Документообіг

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Content moderation
uk: Модерація матеріалів
