Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Custom
az: Seçilmiş

en: State
az: Dövlət

en: Transition
az: Keçid

en: Select
az: Seçin

en: Radios
az: Radiolar

en: Save as
az: Digər yadda saxlama

en: Current state
az: Hazırki vəziyyət

en: Transitions
az: Keçidlər
