Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: State
nl: Status

en: Transition
nl: Overgang

en: Select
nl: Selecteren

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Save as
nl: Opslaan als

en: Current state
nl: Huidige status

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: Transitions
nl: Overgangen
