Modifiers Pack (2.0.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: None
cy: Dim

en: Image
cy: Delwedd

en: All
cy: I gyd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Height
cy: Uchder

en: Color
cy: Lliw

en: Repeat
cy: Ail adrodd

en: Limit
cy: Terfyn

en: Hide
cy: Cuddio

en: Image style
cy: Arddull delwedd
