Modifiers Pack (2.1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: px
mn: пиксел

en: Top
mn: Дээд

en: All
mn: Бүгд

en: Bottom
mn: Доод

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Hide
mn: Нуух
