Modifiers Pack (2.1.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: On
bg: Включи

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Top
bg: Връх

en: All
bg: Всички

en: Bottom
bg: Дъно

en: Off
bg: Изключи

en: Color
bg: Цвят

en: Duration
bg: Период

en: Right
bg: Дясно

en: Hide
bg: Скрий

en: Invert
bg: Инвертирай

en: Comparison
bg: Сравнение
