Modifiers Pack (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: None
bo: མེད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: Lowercase
bo: ཆུང་བྲིས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Capitalize
bo: ཆེ་འབྲི
