Modifiers Pack (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Height
sk: Výška

en: Scale
sk: Škálovať

en: Color
sk: Farba

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Duration
sk: Trvanie

en: Middle
sk: Stredný

en: Units
sk: Jednotky

en: Hide
sk: Skryť

en: Image style
sk: Štýl obrázka
