Modifiers Pack (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: On
ta: சரி

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Off
ta: இல்லை

en: Height
ta: உயரம்

en: Scale
ta: அளவுகோல்

en: Color
ta: நிறம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Hide
ta: மறை
