Modifiers Pack (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Off
ka: გამორთვა

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Color
ka: ფერი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Hide
ka: დამალვა
