Modifiers Pack (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: On
ml: ഓൺ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Scale
ml: തോത്

en: Color
ml: നിറം
