Modifiers Pack (8.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: On
ur: آن

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Scale
ur: سکیل

en: Color
ur: رنگ
