Modifiers Pack (8.x-1.7) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: On
hr: Uključi

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: All
hr: Svi

en: Bottom
hr: Dno

en: Height
hr: Visina

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Color
hr: Boja

en: Duration
hr: Trajanje

en: in
hr: u

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Hide
hr: Sakrij

en: Content width
hr: Širina sadržaja

en: Image style
hr: Stil slike
