Modifiers Pack (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: On
sv: På

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Top
sv: Överst

en: All
sv: Alla

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Off
sv: Av

en: Height
sv: Höjd

en: Scale
sv: Skala

en: Color
sv: Färg

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Duration
sv: Varaktighet

en: in
sv: i

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Limit
sv: Begränsning

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Units
sv: Enheter

en: Distance
sv: Distans

en: Hide
sv: Dölj

en: Brightness
sv: Ljusstyrka

en: Uppercase
sv: Versaler

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Ordering
sv: Beställer

en: Origin
sv: Ursprung

en: Comparison
sv: Jämförelse

en: Lowercase
sv: Gemener

en: Content width
sv: Innehållsbredd

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Sepia
sv: Sepiabrun
