Modular finance integration (3.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Block type
az: Blok növü
