Modular finance integration (3.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Block type
nl: Bloktype

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
