Modular finance integration (3.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Widget type
es: Tipo de control

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Block type
es: Tipo de bloque

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
