Modular finance integration (3.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Block type
he: סוג בלוק
