Modular finance integration (3.0.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Widget type
ms: Jenis widget

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Block type
ms: Jenis blok
