Module Builder (4.0.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: List
da: Vis

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Module
da: Modul

en: New
da: Ny

en: Module name
da: Modulnavn

en: - Select -
da: - Vælg -
