Module Builder (4.0.5) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: List
pt: Lista

en: None
pt: Nenhum

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Module
pt: Módulo

en: Filter
pt: Filtro

en: New
pt: Novo

en: There was a problem with the form data.
pt: Ocorreu um problema com os dados do formulário.

en: Module name
pt: Nome do Módulo

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Write new files
pt: Escreva novos ficheiros
