Module Builder (4.1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Module
el: Μονάδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: OK
el: ΟΚ

en: New
el: Δημιουργία

en: Module name
el: Όνομα μονάδας

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
