Module Builder (4.1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Filter
ast: Filtru
