Module Builder (4.1.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Module
be: Модуль

en: Filter
be: Фільтраваць

en: - Select -
be: - Выбраць -
