Module Builder (4.1.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Development
fr: Développement

en: List
fr: Lister

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Filter
fr: Filtrer

en: New
fr: Nouveau

en: Token replacements
fr: Remplacements de jeton (token)

en: Module name
fr: Nom du module

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Component data
fr: Données du composant

en: Add module
fr: Ajouter un module

en: Remove @label
fr: Retirer @label
