Module Builder (4.1.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Module
gl: Módulo

en: Filter
gl: Filtro

en: OK
gl: Aceptar

en: New
gl: Novo

en: Module name
gl: Nóme do módulo

en: - Select -
gl: - Seleccione -
