Module Builder (4.1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Module name
gu: મોડ્યુલ નામ
