Module Builder (4.1.1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: List
hi: सूची

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: None
hi: कोई नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: ID
hi: आईडी

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Filter
hi: फिल्टर

en: OK
hi: ठीक है

en: New
hi: नया

en: - Select -
hi: - चुनें -
