Module Builder (4.1.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Module
hr: Modul

en: Filter
hr: Pročisti

en: OK
hr: U redu

en: Module name
hr: Naziv modula

en: - Select -
hr: - Odaberi -
