Module Builder (4.1.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Module
hu: Modul

en: Filter
hu: Szűrő

en: New
hu: Új

en: Hook
hu: Hurok

en: Module name
hu: Modulnév

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Component data
hu: Összetevő adat

en: Remove @label
hu: @label eltávolítása
