Module Builder (4.1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
