Module Builder (4.1.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Development
is: Þróun

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Module
is: Eining

en: Filter
is: Sía

en: OK
is: Í lagi

en: New
is: Nýtt

en: Module name
is: Einingarnafn

en: - Select -
is: - Velja -
