Module Builder (4.1.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: OK
ku: باشە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
