Module Builder (4.1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
