Module Builder (4.1.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Module
pl: Moduł

en: Filter
pl: Filtr

en: New
pl: Nowy

en: Module name
pl: Nazwa modułu

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Component data
pl: Dane komponentu

en: Remove @label
pl: Usuń @label
