Module Builder (4.1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: List
sr: Листа

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај
