Module Builder (4.1.2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Development
az: Develop

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Module
az: Modul

en: New
az: Yeni

en: Module name
az: Modul adı

en: - Select -
az: - Seçin -
