Module Builder (4.1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Filter
bg: Филтър
