Module Builder (4.1.2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: List
bn: তালিকা

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Module
bn: মডিউল

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: OK
bn: ঠিক আছে
