Module Builder (4.1.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: New
bo: གསར་བ

en: Module name
bo: མ་དཔེའི་མིང
