Module Builder (4.1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Module
he: מודול

en: Filter
he: סינון

en: New
he: חדש

en: Module name
he: שם מודול

en: - Select -
he: - בחירה -
