Module Builder (4.1.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Module
ka: მოდული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: New
ka: ახალი

en: Module name
ka: მოდულის სახელი
