Module Builder (4.1.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Module
sv: Modul

en: Filter
sv: Filtrera

en: New
sv: Ny

en: Module name
sv: Modulnamn

en: - Select -
sv: - Välj -
