Module Builder (4.1.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Module
ta: கூடகம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: OK
ta: சரி

en: New
ta: புதிய

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
