Module Builder (4.1.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Module name
bs: Ime modula
